Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Сомниа кревет за миленици

Цена од 599,00 ден.
Достапно
Само %1 останати
somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Доколку сте во потрага по елегантен, удобен и мек кревет за вашето милениче, Сомниа Шоп Ви го нуди најдоброто решение.
Креветот за миленичиња е достапен е во 3 димензии, така што одговара за секоја раса на куче или маче.

Опис на производот

  • Димензии - S 60x40x11/M 75x60x11/L 90x60x11
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
  • Боја - Црна 
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 100% Памук со нелизгачка подлога
  • Внатрешност - Полиестер
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Сомниа кревет за миленици
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.