Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Сомниа памучен сет

Цена од 800,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Време е за нов изглед за вашиот кревет, јорган и перница! Од  срце ви го нудиме Сомниа памучен сет . Ние посветивме доволно внимание и време  за Вас и  Вашите најмили! За нежноста и мекоста на материјалот може да се уверите уште при првиот допир. 

Опис на производот

  • Димензии на единечни - јорганска навлака:140x200см, навлака за перница:50х70см
  • Димензии на дупли - јорганска навлака:200x200см, 2 навлаки за перници:50х70см
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии 
  • Боја - 2 дезени
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • 100% памук - го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете.
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Сомниа памучен сет
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.