Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Forest јорган

999,00 ден.
Достапно


Ви го претставуваме нашиот летен јорган изработен од 100% памук, специјално дизајниран за вашите најмили за удобен и мирен сон во текот на топлите ноќи. Изработен од врвен памук, овој јорган е неверојатно мек, лесен и дише, одржувајќи ја терморегулацијата на вашето дете во текот на ноќта. Висококвалитетниот памучен материјал е издржлив, ја задржува својата форма и облик со години. Нежен и хипоалергичен, што овој јорган го прави совршен за сите деца, особено оние со чувствителна кожа или алергии.

Лесниот и компактен дизајн овозможува лесно складирање кога не се користи. Овозможете му на вашето дете врвно искуство за летен сон со нашиот летен јорган од 100% памук.

Опис на производот

 • Димензии - 140x200
 • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
 • Боја - шарена
 • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

 • Навлака - 100% Памук
 • Внатрешност - 100% Памук

Рецензии

 1. Prekrasen jorgan za deca
  Квалитет
  100%
  Вредност
  100%
  Цена
  100%
  Navistina dobar jorgan. Lesen za odrzuvanje, ovozmozuva dobra termoregulacija. Prekrasna sara za decinja. Preporacuvam

  Рецензија од

  Posted on

 2. Nasiot nov, omilen jorgan!
  Квалитет
  100%
  Вредност
  100%
  Цена
  100%
  Prekrasen, lesen i mek jorgan pogoden za ovoj period od godinata.
  Ova e nasiot nov, omilen proizvod od Somnia shop.
  Preporacuvam!

  Рецензија од

  Posted on

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Forest јорган
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.