Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Super Comfort заштитник

Цена од 790,00 ден.
Достапно
Само %1 останати


Супер Комфорт заштитникот е двослоен заштитник кој го продолжува животниот век на вашиот душек и дава чувство на удобност и комфор. Мекоста на овој заштитник го прави лежењето на истиот да се чувствува како "лежење на облаци". Заштитникот има 4 еластични ленти на ќошевите со кои се прицврстува за вашиот душек. 

Опис на производот

  • Димензии - 90x200/160x200/180x200
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
  • Боја - боја

Состав

  • Oбвивка - 100% Микрофибер 
  • Внатрешност - Полиестер

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Super Comfort заштитник
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.