Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Velvet прекривки

Цена од 1.199,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Додадете префинетост и луксуз во вашата спална соба. Микрофибер прекривки со различни дезени дефинитивно ќе бидат совршено декоративно надополнување во вашата соба. Екстра меки и пријатни при допир. Вашата  постела едноставно заслужува повеќе! 

Oпис на производот

  • Димензии: 150x200/200x200
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии 
  • Боја - сива, црна и розева
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Mикрофибер
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Velvet прекривки
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.