Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Водоотпорен заштитник

Цена од 159,00 ден.
Достапно
Само %1 останати


Водоотпорниот заштитник за душек е создаден да го штити и продолжи животниот век на вашиот душек. Изработен е од 100% полипропилен и истиот е во вид на чаршаф со ластик за лесна употреба, така што одговара на душеци со висина до 27см.

Опис на производот

  • Димензии - 80х120/90х200/160x200/180х200
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
  • Боја - бела
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Обвивка- 100% полипропилен 
  • Внатрешност - 100% полипропилен

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Водоотпорен заштитник
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.