-31%

Carbon јорган

690 ден1.190 ден

Карбонскиот јорган е изработен од материјал со карбонски влакна и од 300g/m² полнеж и соодветно одговара за пролетен и есенски период од годината.
Јорганот во својата конструкција на материјалот има и карбонски влакна кои го намалуваат електрицитетот и ви овозможуваат порелаксиран сон и ве заштитуваат од непријатен мирис и прашина.

Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е направен карбонски јорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Clear

Дополнителни информации

Димензии cm
Димензии

, ,

Sastav:

Материјал: 99% Полиестер / 1% Карбон
Полнеж: Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Carbon јорган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *