Cumulus перница

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 Рецензии)

699 ден

Кумулус перницата  е луксузна, богато наполнета, двострана перница.Перницата има две комори со различен тип на полнеж, што резултира со две различни страни на перницата за различно чувство на удобност. Првата страна има мали коцки на површината, наполнети со силиконизиран полиестер во форма на топчиња. Оваа страна овозможува флексибилност, но и меко чувство, како површината на кумулус облаците. Од другата страна на перницата има комора каде што се наоѓа внатрешна перница исполнета со мешавина на топчиња од полиестерски влакна и трошки од мемори пена. Навлаката на перницата е изработена од  нежен и ултра луксузен 100% памучен материјал.

Материјалите од кои е направена оваа перница се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот.

17 на залиха

2 reviews for Cumulus перница

 1. Rated 5 out of 5

  Vesna

  Super se

 2. Rated 5 out of 5

  Aleksandar

  Pernicata e sovrshena dokolku ste vo potraga po dobar i miren son.
  Preporacuvam!!

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *