КВИЛТАНИ ВОДООТПОРНИ ЗАШТИТНИЦИ

289 ден549 ден

Квилтаниот водотпорен  заштитник  за душек е изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна.Го заштитува душекот од разни течности и дамки, а воедно го продолжува и животниот век на душекот.   На четирите агли на заштитникот се поставени ластици за полесно прицврстување.
Квилтаниот водоотпорен  заштитникот за душек може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е изработен квилтаниот  заштитникот за душек се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на самиот производ.

Clear

Дополнителни информации

Димензии

, , ,

Состав

Микрофибер и Водоотпорен диприл.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “КВИЛТАНИ ВОДООТПОРНИ ЗАШТИТНИЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *