Памучни крпи

80 ден400 ден

Додадете стил и изберете го најдоброто за Вашата бања и семејство. Памучните крпи се изработени од 100%  памук кој нуди мекост при допир, висока моќ на впивање и брзо сушење. Достапни се во 3 бои и различни димензии.

 

Clear

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Боја

, ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Памучни крпи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *