Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Snow White комплет

Цена од 650,00 ден. Регуларна Цена 750,00 ден.
Достапно
Само %1 останати


Удобен сет од перница и јорган кој ви овозможува мирен и топол сон во ладните  денови. Јорганот e штепован со прави канали, изработен од микрофибер и исполнет е со полиестерски влакна. Традиционалната форма на перница e дизајнирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Перницата е идеална за спиење во сите позиции. Сетот вклучува единечен јорган и една перница или дупли јорган со две перници.

Опис на производот

  • Димензии на јорган - 140x200
  • Полнеж на јорган - 400гр
  • Димензија на перница - 50х70
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии 
  • Боја - бела
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 100% Микрофибер 
  • Внатрешност - 100% Полиестер (полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината)

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Snow White комплет
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.