Green tea заштитник

259 ден459 ден

Донесете ја свежината на природата во вашата спална соба и овозможете си ароматерапија додека спиете со Green Tea заштитникот кој е третиран со екстрат од зелен чај. Овој заштитник е мека и удобна подлога за спиење со која покрај удобност и заштита на вашиот душек добивате одлична терморегулациона прекривка која истовремино овозможува порелаксиран сон благодарение на третманот од зелен чај.

Green Tea заштитникот може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен Green Tea заштитникот се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот.

Clear

Дополнителни информации

Димензии

, , ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Green tea заштитник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *