Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Јоргански навлаки

Цена од 849,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина

Дозволете да ја освежиме вашата спална соба со прекривки за јорган изработени од најквалитетен памук. Нежни на допир. Лесно се перат и сушат. Долготрајна и со постојани бои. Не предизвикува алергиски реакции. Материјалите од кои што е направена прекривката се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира безбедна употреба. Прекривката може да се пере на 40oC.

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Јоргански навлаки
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.