Памучни ќебенца

749 ден

Меко и пријатно ќебе  изработено од 50% памук, 30% полиестер и 20% акрил .

Урбаниот стил на ќебињата овозможува истите да послужат како декоративен додаток во вашиот дом, а воедно и да го разубават просторот во кој го поминувате времето за опуштање. Чувствувајте се топло и пријатно во секој момент и уживајте во ладните денови.

Ќебенцата може да се перат на  40°C.

Clear

Дополнителни информации

Боја

, ,

Димензии

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Памучни ќебенца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *