Перница на вода

599 ден699 ден

Перницата на вода е комбинација на бенефити од анатомска и класична перница. Ви помага да ја намалите болката во вратот, ја зголемува удобноста и го подобрува спиењето.
Водата одговара на вашето движење и перницата автоматски се прилагодува на новата положба на главата и вратот, со што Ви обезбедува идеална поддршка  при спиењето во сите позиции.
Висината на перницата и нејзината цврстина се прилагодува со додавање или празнење вода од резервоарот.
Материјалите од кои е направена перницата на вода се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира безбедна употреба на производот.

Clear

Дополнителни информации

Димензии

,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Перница на вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *